WR25X620JTL
Partnumber:
WR25X620JTL
Manufacturer:
Walsin Technology Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, 1W, 62ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512, CHIP, ROHS COMPLIANT