WRM0204HPC-80R6FT3
Partnumber:
WRM0204HPC-80R6FT3
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 0204(1406) 80.6 Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C Melf Pad SMD Automotive T/R