WRM0207C-180KFI
Partnumber:
WRM0207C-180KFI
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 0207(2309) 180K Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C Conformal Coated Melf Pad SMD T/R