WS8M15R0J
Partnumber:
WS8M15R0J
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 15 Ohm 5% 8W ±200ppm/°C AXL Tape and Box