WSC000221R50FTA
Partnumber:
WSC000221R50FTA
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Wirewound 4527 21.5 Ohm 1% 2W ±50ppm/°C J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200