WSC25152R000FEA
Partnumber:
WSC25152R000FEA
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
1152 in stock
SKU:
WSC25152R000FEA
Package
Res Wirewound 2515 2 Ohm 1% 1W ±50ppm/°C Molded J-Lead SMD Automotive T/R