WSC25152R000FTA
Partnumber:
WSC25152R000FTA
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 2515 2 Ohm 1% 1W ±50ppm/°C Molded J-Lead SMD Automotive T/R