WSHM2818R0100FEA
Partnumber:
WSHM2818R0100FEA
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Strip 2818 0.01 Ohm 1% 7W ±75ppm/°C Pad SMD Automotive T/R