WSHM2818R0250FEA
Partnumber:
WSHM2818R0250FEA
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Strip 2818 0.025 Ohm 1% 7W ±75ppm/°C Pad SMD Automotive T/R