WSL0603R0100FTA
Partnumber:
WSL0603R0100FTA
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Strip 0603 0.01 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±75ppm/°C Pad SMD Automotive T/R