WSL0603R0100FTG
Partnumber:
WSL0603R0100FTG
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Strip 0603 0.01 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±75ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R