WSL0805R0100FEA18
Partnumber:
WSL0805R0100FEA18
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Strip 0805 0.01 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±75ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R