WSL0805R0200DEA18
Partnumber:
WSL0805R0200DEA18
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Strip 0805 0.02 Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±75ppm/°C Pad SMD Automotive T/R