WSL1206R0100FTA18
Partnumber:
WSL1206R0100FTA18
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Strip 1206 0.01 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±75ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R