WSL2010R0150FEA18
Partnumber:
WSL2010R0150FEA18
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Strip 2010 0.015 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Pad SMD Automotive T/R