WSL2512R0180FEA18
Partnumber:
WSL2512R0180FEA18
Manufacturer:
Vishay Intertechnologies
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
RESISTOR, CURRENT SENSE, METAL STRIP, 2 W, 1 %, 75 ppm, 0.018 ohm, SURFACE MOUNT, 2512, CHIP, ROHS COMPLIANT