WSL2512R0200DEA18
Partnumber:
WSL2512R0200DEA18
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category:
others
Availability:
1580 in stock
SKU:
WSL2512R0200DEA18
Package
RES METAL STRIP 2512 0.02 OHM 0.5% 2W 脗卤75PPM/脗掳C PAD SMD AUTOMOTIVE T/R