WSL2512R2500FEA
Partnumber:
WSL2512R2500FEA
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Strip 2512 0.25 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R