WSLP0603R0100FEB
Partnumber:
WSLP0603R0100FEB
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Strip 0603 0.01 Ohm 1% 0.4W ±75ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive