WSLP0603R0470FEA
Partnumber:
WSLP0603R0470FEA
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Strip 0603 0.047 Ohm 1% 0.4W ±110ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R