WSLP0603R0800FEB
Partnumber:
WSLP0603R0800FEB
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Strip 0603 0.08 Ohm 1% 0.4W ±75ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R