WSR2R2500FTA
Partnumber:
WSR2R2500FTA
Manufacturer:
Vishay
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Strip 4527 0.25 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD Automotive T/R