WSR3R0120FEA
Partnumber:
WSR3R0120FEA
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Strip 4527 0.012 Ohm 1% 3W ±75ppm/°C J-Lead SMD Automotive T/R