WSR3R0200FEB
Partnumber:
WSR3R0200FEB
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Strip 4527 0.02 Ohm 1% 3W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD Automotive T/R