WSR3R0250FEA
Partnumber:
WSR3R0250FEA
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Strip 4527 0.025 Ohm 1% 3W ±75ppm/°C J-Lead SMD Automotive T/R