WTAX14SACJTA-G69
Partnumber:
WTAX14SACJTA-G69
Manufacturer:
Airborn
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Wire to Board RCP 14 POS 2.54mm Solder Cup ST Panel Mount