WW06RR005FTL
Partnumber:
WW06RR005FTL
Manufacturer:
Walsin Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 0.005 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±70ppm/°C Pad SMD T/R