WYO222MCMBF0KR
Partnumber:
WYO222MCMBF0KR
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.0022uF 440VAC/250VAC Y5U 20% (9 X 4.5mm) Radial 5mm 125°C Bulk