X-10GQ21-B
Partnumber:
X-10GQ21-B
Manufacturer:
Omron
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Cross Roller Plunger Screw 10A 250VDC 5N Panel Mount