XADRP-12V
Partnumber:
XADRP-12V
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing PL 12 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount Bag