XAL1010-103MEB
Partnumber:
XAL1010-103MEB
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 10uH 20% 1MHz Composite 15.5A 0.01475Ohm DCR Automotive T/R