XAL1010-472MED
Partnumber:
XAL1010-472MED
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 24A 5.7mOhm DCR Automotive T/R