XAL4030-682MEC
Partnumber:
XAL4030-682MEC
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Composite 3.9A 0.0741Ohm DCR 1515 Automotive T/R