XAL5030-222MEC
Partnumber:
XAL5030-222MEC
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Composite 9.7A 0.0145Ohm DCR Automotive T/R