XAL6060-223MEB
Partnumber:
XAL6060-223MEB
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 5A 60.63mOhm DCR Automotive T/R