XC3042-100PG84B
Partnumber:
XC3042-100PG84B
Manufacturer:
Xilinx
products.category:
IC CHIPS
Availability:
622 in stock
SKU:
XC3042-100PG84B
Package
FPGA XC3000 Family 3K Gates 144 Cells 100MHz 5V 84-Pin CPGA