XC3042-100PG84M
Partnumber:
XC3042-100PG84M
Availability:
434 in stock
SKU:
XC3042-100PG84M
Package
FPGA XC3000 FAMILY 3K GATES 144 CELLS 100MHZ 5V 84-PIN CPGA