XC9128D45CAR-G
Partnumber:
XC9128D45CAR-G
Manufacturer:
TOREX
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
XC9128D45CAR-G
Package
Conv DC-DC 0.8V to 6V Step Up Single-Out 0.45V 2A 10-Pin MSOP EP T/R