XC95144XL-10TQG100I
Partnumber:
XC95144XL-10TQG100I
Manufacturer:
Xilinx
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
CPLD XC9500 Family 3.2K Gates 144 Macro Cells 100MHz 0.35um, CMOS Technology 3.3V 100-Pin TQFP