XEL4030-152MEB
Partnumber:
XEL4030-152MEB
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 1.5uH 20% 1MHz Composite 8.1A 0.0166Ohm DCR 1515 Automotive T/R