XFL2006-473MEC
Partnumber:
XFL2006-473MEC
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 47uH 20% 1MHz Composite 0.205A 6.16Ohm DCR T/R