XFL4015-181MEC
Partnumber:
XFL4015-181MEC
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 0.18uH 20% 1MHz Composite 14.5A 0.0047Ohm DCR 1515 Automotive T/R