XFL4020-152MEC
Partnumber:
XFL4020-152MEC
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 1MHz 9.1A 15.8mOhm DCR 1515 Automotive T/R