XLH335066.666000I
Partnumber:
XLH335066.666000I
Manufacturer:
IDT/Renesas Electronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 66.666MHz ±50ppm 15pF LVCMOS 60% 3.3V 6-Pin CLLCC SMD