XLH536100.000000I
Partnumber:
XLH536100.000000I
Manufacturer:
Renesas Electronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
XLH Series 100 MHz 3.3 V ±25 ppm ‐40 to +85°C XO HCMOS Crystal Oscillator