XLL736135.000000X
Partnumber:
XLL736135.000000X
Manufacturer:
IDT/Renesas Electronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 135MHz ±25ppm LVDS 55% 3.3V 6-Pin CLLCC SMD