XPC823EZT66B2
Partnumber:
XPC823EZT66B2
Manufacturer:
MOTOROLA/FREESCALE
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
747 in stock
SKU:
XPC823EZT66B2
Package
MPU PowerQUICC MPC8xx Processor RISC 32bit 66MHz 3.3V 256-Pin BGA