XRCGB24M000F1H24R0
Partnumber:
XRCGB24M000F1H24R0
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 24MHz ±10ppm (Tol) ±35ppm (Stability) 6pF 80Ohm 4-Pin SMD T/R