XRCGB25M000F3N00R0
Partnumber:
XRCGB25M000F3N00R0
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 6pF 150Ohm 4-Pin SMD T/R