XRCGB32M000F1H01R0
Partnumber:
XRCGB32M000F1H01R0
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 32MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 8pF 60Ohm 4-Pin SMD T/R